Konkursy 2017/18

Data wpisu: .

KONKURSY WIEDZOWE, PRZEDMIOTOWE
...

  • Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej Eurodyta
    Uczestnicy konkursu: Ksenia Łukowicz, Filip ProchotOlaf Domżał, Julia ŻelichowskaAnna GórkaMaciej PszczółkaNatalia PotępaPiotr PszczółkaNatalia MatejkoZuzanna Kołek.
    Wyróżnienie: Natalia Matejko
  • OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES PLUS. HISTORIA
    Kacper Gibas- 92 pkt.- laureat II stopnia
    DSC 0002
  • OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS MATEMATYKA.PLUS
    Laureat II stopnia – Franciszek Klusek kl 6b
    Laureat III stopnia – Magdalena Hadrian kl 5b
    Laureat IV stopnia - Zuzanna Kołek kl 6b
    Laureat V stopnia – Anna Gryboś kl 6b, Nina Kania kl 6b, Maciej Mizera kl 5b, Szymon Pszczółka kl 4a

  • OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS Lingua Plus - z języka angielskiego
    Laureaci V stopnia: Magdalena Hadrian, Franciszek Klusek, Zuzanna Kliś, Michał Kozieł
    DSC 0011

  • XVI KONKURS BANACHA
    Laureatka: Zuzanna Kołek
  • Gminny konkurs wiedzy matematyczno-przyrodniczej klas V i VI.
    Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów z klas 6: Zuzanna Kołek, Tomasz Bieniek i Franciszek Klusek.
    Gratulacje dla wszystkich, a szczególnie dla Zuzi, która zajęła II miejsce.

  • Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2018'
    Wyniki dla kategorii: Żaczek - klasa 2 szkoły podstawowej - WITKOWSKI BARTŁOMIEJ wyróżniony
    Wyniki dla kategorii: Maluch - klasa 3 szkoły podstawowej - GABRYŚ MARIA wyróżniona, ZAJĄC OLIWIA wyróżniona
    Wyniki dla kategorii: Beniamin - klasa 5 szkoły podstawowej - MIZERA MACIEJ wynik bardzo dobry, HADRIAN MAGDALENA wyróżniona.
  • VIII Powiatowy Festiwal Książki
    III miejsce za przedstawienie "Bajeczki z morałem" Anna Górka, Anna Gałosz, Iga Kowalczyk, Julia Łysek, Anna Kaczmarczyk, Katarzyna Gałuszka.
  • The Big Challenge - internetowy konkurs języka angielskiego WYNIKI
  • ALBUS 2018 - Centrum Edukacji Szkolnej - ogólnopolski konkurs języka polskiego

    Wyniki powyżej średniej osiągnęli: Michał Główka , Jagoda Czopek, Anna Gryboś
  • Joanna Sadlik - I miejsce w konkursie na portfolio „Galeria talentów i marzeń” Kampanii pod hasłem – Razem raźniej prowadzonej w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka” w roku szkolnym 2017/2018.

    Zobacz portfolio Joasi i poznaj jej pasje...  100 3258

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE
...

  • Szkolny konkurs na najlepszy projekt z języka angielskiego o temacie "Sławny Europejczyk"
    Kategoria klasy I - III
    I m. - Oliwia Zając kl. IIIa
    II m. ex aequo - Franciszek Pardela kl. I, Małgorzata Łukasik kl. IIIa
    III m. - Wiktoria Zontek kl. II
    Wyróżnienia: Alicja Zontek kl. I, Zuzanna Weźranowska kl. II, Szymon Jurczak kl. II, Paweł Kaspera kl. IIIa, Nadia Dyl kl. IIIa,Jagoda Kołek kl. IIIa, Jakub Matejko kl. IIIa, Amelia Matejko kl. IIIa
    Kategoria klasy IV - VII
    I m. ex aequo - Michał Sadlik kl. IVa, Milena Honkisz kl. IVa
    II m. ex aequo - Michał Główka kl. IVb, Dominik Kowalski kl. IVa
    III m. - Milena Jurczak kl. IVa
    Wyróżnienia: Katarzyna Sikora kl. IVa, Jagoda Czopek kl. VIa, Ida Zborowska kl. VIa, Kinga Chrzanowska kl. IIIb, Kacper Kapela kl. IIIc, Emilia Prochot kl. IIIc
    DSC 0068
    DSC 0070DSC 0069

  •  W wojewódzkich konkursach "Mój ulubiony bohater literacki" (plastyczny) oraz "Chcecie bajki... oto bajka" (literacki)
    wyróżnienia zdobyła Ida Zborowska.
    IMG 4123IMG 4217
    Bajkę Idy możesz przeczytać TUTAJ
  • Międzynarodowy Festiwal Twórczości Religijnej "Psallite Deo".
    W sobotę 21 października, na scenie kęckiego Domu Kultury wystąpił zespół 'Milusińscy', którego członkami jest kilkoro
    uczniów kl. IVa - Zofia Biłek, Maja Duszyk, Milena Honkisz, Dominika Ogórek, Michał Sadlik, Katarzyna Sikora i Aleksandra Witkowska.
    Wyróżnienie zdobyła Jagoda Czopek, uczennica klasy VIa, która zaśpiewała utwór Andrzeja Lamperta „Moje uwielbienie” oraz piosenkę Mieczysława Szcześniaka „O niebo lepiej”.
  • Szkolny konkurs „Moja zakładka do książki”
    kategoria klasy młodsze
    I miejsce Amelia Matejko i Jagoda Kołek
    II miejsce Zuzanna Szymla
    III Ola Wawak
    wyróżnienie:   Małgorzata Łukasik
    kategoria klasy starsze
    I miejsce Martyna Czaja
    II miejsce Natalia Matejko
    III miejsce Zuzanna Kliś i Klaudia Wawak
    wyróżnienie: Oliwia Pszczółka, Oliwia Kubiczek, Matylda Kwolczak

  • Szkolny konkurs fotograficzny „Ja czytam, Ty czytasz, My czytamy”
    Jury przyznało trzy równorzędne nagrody: Michał Sadlik, Tomasz Lach, Szymon Jurczak.
    Wyróżnienia: Sylwester Kwolczak, Matylda Kwolczak, Michał Główka, Maria Gabryś.
  • Szkolny konkurs Naprawdę Trudnego Czytania
    W
    kategorii klas 4-5 mistrzem naprawdę trudnego czytania została Katarzyna Gałuszka, a w kategorii klas 6-7 Justyna Sopiak. 
  • Szkolny konkurs fotograficzny „Czerwony Kapturek”
    W drodze głosowania nagrodę zdobyło zdjęcie przedstawiające Julię Żelichowską w duecie z Mateuszem Sopiakiem
    wyróżnienia: Zofia Filipek, Zuzanna Szymla, Oliwia Zając, Kinga Chrzanowska, Katarzyna Sikora, Jagoda Kołek, Szymon Jurczak, Seweryn Martyniak.
  • Szkolny konkurs zagadek
    laureaci z klas młodszych: Zuzanna Weźranowska, Daria Szymalska, Kinga Chrzanowska, Kacper Janik, Wiktor Zontek, Krzysztof Bednarski
    laureaci z klas starszych: Angelika Pasymowska, Kornelia Czaja, Joanna Sadlik, Zachariasz Pszczółka, Piotr Pszczółka, Tomasz Bieniek.
  • Powiatowy konkurs ekologiczny "Człowiek, a Środowisko"
    Ida Zborowska zajęła I miejsce w kategorii literackiej
    Katarzyna Sikora II miejsce w kategorii plastycznej
  • Szkolny konkurs na najpiekniejszą ozdobę choinkową
    Miejsce 1.Sikora Katarzyna 4a, Szyjota Mamsymilian 3a
    Miejsce 2.Matejko Natalia 6b, Janik Kacper 1a, Tomaszek Sandra 3b
    Miejsce 3.Żelichowska Julia 5a
    Wyróżnienia: Drewniany Anna 6a, Sadlik Joanna 7, Gibas Julia 5a, Mreńca Paweł 3b, Matejko Jakub 3a, Szymla Zuzanna 3a
    DSC 0017DSC 0013
  • Szkolny konkurs na plakat reklamowy „Gry i portale edukacyjne, które warto polecić koledze”. Laureaci: Martyna Garbacz, Michał Sadlik, Ida Zborowska.

DSC 0004

  • XXV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „MIESZKAM W BESKIDACH” Kategoria: Formy Przestrzenne 10-12 lat
    I miejsce Katarzyna Sikora
    III miejsce Amelia Matejko
    wyróżnienia: Jakub Matejko, Sandra Tomaszek, Anna Drewniany

  • Powiatowy Konkurs Recyutatorski "Słońce, słońce i życie"
    Szkołę reprezentowały: Kinga Kubiś i Anna Kaczmarczykslonce

 

ZAWODY I ROZGRYWKI SPORTOWE
...

  • Gminne zawody w Mini piłce nożnej 28.09.2017r.
    Miejsce: I     
    Skład drużyny: Kacper Bułka, Mateusz Sopiak, Dawid Krysta, Maciej Pszczółka, Jakub Błasiak, Maksymilian Ryłko, Maksymilian Spiesz, Jakub Dendys, Paweł Kliś.

  • W gminnych drużynowych sztafetowych biegach przełajowych w Czańcu drużyny dziewcząt i chłopców zajęły II miejsce i awansowały do finału powiatowego w Zabrzegu.
    Drużyna dziewcząt: Martyna Czaja, Kornelia Czaja, Ida Zborowska, Nina Kania, Zuzanna Kliś, Emilia Zielińska.
    Drużyna chłopców: Kamil Bąk, Mateusz Sopiak, Paweł Bielenin, Tomasz Bieniek, Kacper Bulka, Jakub Błasiak, Paweł Kliś.


  • W półfinale powiatu bielskiego w mini piłce nożnej chłopców nasza drużyna zdobyła III miejsce.
    Skład drużyny: Kacper Bułka, Jakub Błasiak, Mateusz Sopiak, Maciej Pszczółka, Maksymilian Ryłko, Maksymilian Spiesz, Paweł Kliś, Dawid Martyniak, Dawid Krysta, Jakub Dendys.

  • Powiatowe Mistrzostwa w Szachach Drużynowych Dzieci Szkolnego Związku Sportowego
    VIII miejsce - naszą szkołę reprezentowała czteroosobowa drużyna w składzie: Anna Kaczmarczyk kl.5a, Filip Procner kl.4b, Franciszek Klusek kl.6b i Julia Gibas kl.5a.
  • Drużynowe Sztafetowe Biegi Przełajowe - finał powiatu bielskiego w Zabrzegu.
    Miejsce 12 "wybiegali": Kacper Bułka, Jakub Błasiak, Maksymilian Spiesz, Paweł Kliś , Kamil Bąk, Tomasz Bieniek

  • UKS Millenium - Powiatowa Liga Siatkówki Trójek Dziewcząt
    Drużyna gra w składzie: Justyna Sopiak, Aleksandra Majdak, Emilia Zielińska, Ida Zborowska, Angelika Marszałek, Oliwia Pszczółka, Katarzyna Gałuszka, Kinga Chwierut, Anna Gałosz i Julia Gibas.
    Turniej 1: dziewczęta zajęły odpowiednio I, III i XIII  miejsca.
    Turniej 2: dziewczęta zajęły II i III miejsce.

  • UKS Millenium - Oświęcimska Liga Siatkówki Dziewcząt
    W pierwszym meczu wygraliśmy z drużyną SP Wola 2:1
    W skład drużyny młodziczek wchodzą: Justyna Sopiak, Aleksandra Majdak, Emilia Zielińska, Ida Zborowska, Angelika Marszałek, Oliwia Pszczółka, Daria Skwarczyńska, Martyna Czaja, Natalia Matejko, Angelika Pasymowska.

  • Turniej powiatowy  "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka".
    I miejsce
    dało nam awans do finału Śląska.
    Skład drużyny piłkarzy:
    Mateusz Sopiak, Maciej Pszczółka, Maksymilian Ryłko, Dawid Krysta, Michał Stanclik, Michał Główka, Filip Prochot, Filip Bizoń, Jakub Dendys.

  • UKS Millenium - Kęcka Akademia Siatkówki
    I miejsce dziewczęta: Aleksandra Majdak, Ida Zborowka i Oliwia Pszczółka
    II miejsce dziewczęta: Justyna Sopiak, Emilia Zielińska, Angelika Marszałek
    I miejsce chłopcy:  Kamil Bąk, Konrad Budny i Maksymilian Spiesz
    II miejsce chłopcy: Maksymilian Ryłko, Jakub Dendys, Filip Bizoń
    III miejsce chłopcy: Mateusz Sopiak, Maciej Pszczółka, Dawid Krysta

  • Gminne zawody w tenisie stołowym
    I miejsce dziewczyny: Oliwia Pszczółka, Angelika Marszałek, Martyna Czaja.
    II miejsce chłopcy: Mateusz Sopiak, Maciej Stanclik, Kacper Bułka.

  • Drużynowy Tenis Stołowy -  Igrzyska Dzieci 2017/2018 - finał powiatu:
    Miejsca: 
    7-8/ 16 chłopcy: Mateusz Sopiak, Maciej Stanclik, Kacper Bułka
    7-8/ 15 dziewczyny: Oliwia Pszczółka, Angelika Marszałek, Martyna Czaja

  • Turniej finałowy Powiatowej Ligi Minisiatkówki Dziewcząt pod patronatem Starosty Bielskiego.
    II miejsce zdobyła drużuna w składzie: Aleksandra Majdak, Oliwia Pszczółka, Ida Zborowska
    III miejsce zajęła drużyna w składzie: Justyna Sopiak, Emilia Zielińska i Angelika Marszałek.
    Dwie kolejne drużyny zajęły XI i XII miejsce.

    Wśród obserwujących turniej był p. Zbigniew Krzyżanowski - Szef Wyszkolenia Projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych,  który wśród wyróżniających się zawodniczek wymienił dwie nasze dziewczyny: Aleksandrę Majdak i Justynę Sopiak.

  • Powiatowa Liga Szachowa
    II miejsce Emilia Prochot
    III miejsceMałgorzata Łukasik 
    W klasyfikacji generalnej nasza szkoła zajęła V miejsce.
    DSC 0009

  • Turniej gminny piłki koszykowej chłopców i dziewcząt
    Dziewczęta: II miejsce
    Skład: Angelika Marszałek, Angelika Pasymowska, Martyna Czaja, Oliwia Pszczółka, Emilia Zielińska, Katarzyna Gałuszka, Anna Gryboś, Nina Kania, Zuzanna Kliś , Kinga Chwierut, Natalia Potępa.
    Chłopcy: II miejsce
    Skład: Kamil Bąk, Konrad Budny, Maksymilian Spiesz, Szymon Wysocki, Kacper Bułka, Mateusz Sopiak, Dawid Szymla, Dawid Martyniak, Paweł Kliś , Michał Mleczko, Jakub Błasiak.

  • UKS Millenium - Świąteczny Turniej Trójek Kęckiej Akademii Siatkówki

    Dziewczęta
    I  m-ce UKS Millenium Porąbka I : Aleksandra Majdak, Oliwia Pszczółka, Martyna Czaja, Anna Gryboś
    Chłopcy:     
    I   m-ce UKS Millenium Porąbka I : Kamil Bąk, Konrad Budny, Maksymilian Spiesz
    III  m-ce UKS Millenium Porąbka III: Mateusz Sopiak, Dawid Krysta, Maciej Pszczółka
    IV m-ce UKS Millenium Porąbka II: Michał Mleczko, Szymon Wysocki, Piotr Pszczółka

  •  UKS Millenium - Akademia Minisiatkówki w Kętach - czwartoklasiści
    chłopcy: I m-ce Filip Prochot,
    IV m-ce Michał Glówka, V m-ce Maciej Stanclik, X m-ce Szymon Pszczółka, XI m-ce Adrianv Procner i XII m-ce Michał Sadlik

    dziewczęta:
    IV m-ce Dominika Matejko, XI m-ce Amelia Matejko.

  • UKS Millenium - Oświęcimska Liga Siatkówki - mecz drużyną UMKS Kęczanin Kęty.
    Drużyna dziewcząt w składzie:Justyna Sopiak, Emilia Zielińska, Aleksandra Majdak, Angelika Pasymowska, Angelika Marszałek i Oliwia Pszczółka - pokonała Kęczanina 2-0 w setach 26-24 i 25-20.
  • III runda Kęckiej Akademii Siatkówki dla klas V-VI
    W kategorii dziewcząt nasze drużyny zajęły III i V miejsce.
    W grupie chłopców nasze drużyny zdobyły I, II i IV miejsce.
    KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW KLAS V-VI PO TRZECH RUNDACH:

    DZIEWCZĘTA :
    I m – Millenium Porąbka I – 36 pkt
    III m – Millenium Porąbka II – 30 pkt
    CHŁOPCY :
    I m – Millenium Porąbka I – 45 pkt
    II m – Millenium Porąbka III – 34 pkt
    IV m – Millenium Porąbka II – 21 pkt

  • Gminne Zawody w Mini Piłce Siatkowej
    Dziewczęta: miejsce 1
    1.Emilia Zielińska 2. Angelika Pasymowska 3. Angelika Marszałek 4. Martyna Czaja 5. Natalia Borgosz 6. Natalia Potępa 7. Kinga Chwierut 8. Anna Gałosz 9. Anna Gryboś

    Chłopcy: miejsce 1
    1. Kamil Bąk 2. Konrad Budny 3. Szymon Wysocki 4. Michał Mleczko 5. Jakub Błasiak 6. Kacper Bułka 7. Mateusz Sopiak 8. Maciej Pszczółka 9. Maksymilian Spiesz 10. Maksymilian Ryłko 11. Dawid Krysta

  • Półfinał powiatu bielskiego w Mini Piłce Siatkowej w Pisarzowicach.
    Chłopcy grali kolejno i wygrali:  Porąbka - Stara Wieś 2:0, Porąbka - Bystra 2:0.
    Dziewczyny grały i wygrały: Porąbka - Bystra  2:0, Porąbka - Pisarzowice  2:1

    Dziewczęta 1 miejsce
    Emilia Zielińska, Angelika Pasymowska, Oliwia Pszczółka, Martyna Czaja, Natalia Borgosz, Natalia Potępa, Kinga Chwierut, Anna Gałosz, Anna Gryboś,  Julia Łysek.

    Chłopcy 1 miejsce
    Kamil Bąk, Konrad Budny, Dawid Krysta, Michał Mleczko, Jakub Błasiak, Kacper Bułka, Mateusz Sopiak, Maciej Pszczółka, Maksymilian Spiesz, Maksymilian Ryłko.

  •   logoukszmWiosenny Turniej Trójek dziewcząt i chłopców klas V-VI szkół podstawowych,
    Dziewczęta
    1 miejsce zajęła drużyna Porąbka 2 w składzie: Justyna Sopiak, Emilia Zielińska i Angelika Pasymowska 
    5 miejsce drużyna Porąbka 1: Aleksandra Majdak, Oliwia Pszczółka i Martyna Czaja.
    Chłopcy
    1 miejsce Porąbka 1: Kamil Bąk, Konrad Budny i Maksymilian Spiesz.
    2 miejsce Porąbka: Maciej Pszczółka, Mateusz Sopiak i Dawid Krysta.
    3 miejsce Porąbka 2: Michał Mleczko, Piotr Pszczółka i Szymon Wysocki.
    4 miejsce Porąbka 4: Jakub Dendys, Filip Bizoń i Maksymilian Ryłko.
    Następnie podsumowano rozgrywki Akademii Siatkówki w całym sezonie 2017/2018. Wręczono medale drużynom, które zdobyły najwięcej punktów.
    Dziewczęta: złoto dla drużyny Porąbka 2 i brąz dla drużyny Porąbka 1.
    Chłopcy: złoto dla drużyny Porąbka 1 i srebro dla drużyny Porąbka 3.

  • W Finale Wojewódzkim XVIII Turnieju Piłki Nożnej „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”, w kategorii U - 12 w Chorzowie drużyna chłopaków stoczyła 3 mecze, ale niestety nie zakwalifikowała się do fazy pucharowej.
    Skład drużyny: Filip Prochot, Mateusz Sopiak, Jakub Dendys, Maksymilian Ryłko, Dawid Krysta, Maciej Pszczółka, Michał Główka, Maciej Stanclik, Filip Bizoń.
  • Finał powiatu bielskiego w Mini Piłce Siatkowej w Czechowicach.
    Chłopcy wywalczyli 1 miejsce i awansowali do 1/4 finału województwa Śląskiego, gdzie zmierzą się z mistrzami powiatu żywieckiego i miasta Bielsko-Biała.
    Skład drużyny: Kamil Bąk, Konrad Budny, Dawid Krysta, Michał Mleczko, Jakub Błasiak, Mateusz Sopiak, Maciej Pszczółka, Maksymilian Spiesz, Szymon Wysocki.
    Dziewczęta po zaciętym tie-breaku  uległy dyżynie z Czechowic-Dziedzic i zdobyły srebro.

    Skład drużyny: Emilia Zielińska, Angelika Pasymowska, Oliwia Pszczółka, Natalia Borgosz, Natalia Potępa, Kinga Chwierut, Anna Gałosz, Anna Gryboś,  Julia Łysek, Jagoda Czopek.

  • Ćwierćfinał Województwa Śląskiego w mini siatkówce w kategori chłopców i dziewcząt. Drużyna chłopców z SP1 w Porąbce zmierzyła się z mistrzem miasta Bielska-Białej (SP nr 26) oraz z mistrzem powiatu żywieckiego (SP Cisiec). W obu meczach nasza drużyna okazała się bezkonkurencyjna, wygrywając wszystko bez straty seta. Wygrana w turnieju pozwoliła na awans do półfinału województwa śląskiego, który zostanie rozegrany w Wodzisławiu Śląskim.
    Skład drużyny: Kamil Bąk, Konrad Budny, Dawid Krysta, Michał Mleczko, Jakub Błasiak, Mateusz Sopiak, Maciej Pszczółka, Maksymilian Spiesz, Piotr Pszczółka i Maksymilian Ryłko.
  •  Gminne zawody w Czwórboju Lekkoatletycznym: bieg na 60 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz biegi na 600m i 1000m
    1 miejsce
    zajęła drużyna chłopców w składzie: Kamil Bąk (najlepszy zawodnik zawodów), Filip Bizoń, Mateusz Sopiak, Jakub Błasiak, Maksymilian Ryłko, Maksymilian Spiesz
    2 miejsce
    zajęła drużyna  dziewcząt w składzie: Oliwia Pszczółka, Emilia Zielińska, Natalia Borgosz, Nina Kania, Zuzanna Kliś, Angelika Pasymowska, Julia Łusek 
  • Półfinał Wojewódzki w Mini Piłce Siatkowej Chłopców 2018 w Radlinie
    Półfinałem Województwa Śląskiego zakończyli uczniowie SP nr 1 w Porąbce rozgrywki w Mini Piłce Siatkowej Chłopców. Drużyna naszej szkoły zakończyła rozgrywki na miejscu drugim, co w efekcie uplasowało ją na miejscu 5-8 w woj. śląskim.
    Skład drużyny: Kamil Bąk, Konrad Budny, Jakub Błasiak, Jakub Dendys,  Michał Mleczko, Maciej Pszczółka, Piotr Pszczółka, Maksymilian Ryłko, Mateusz Sopiak, Maksymilian Spiesz.

  • Finał Powiatu Bielskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym w Wilkowicach
    V miejsce zajęła drużyna w składzie: Kamil Bąk, Filip Bizoń, Mateusz Sopiak, Jakub Błasiak, Maksymilian Ryłko, Maksymilian Spiesz

  • Mistrzostwa Gminy Porąbka w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców
    I miejsce drużyna dziewcząt w składzie w składzie Aleksandra Majdak i Justyna Sopiak
    II miejsce w kategorii chłopców wywalczył zespół Mateusz Sopiaki i Szymon Wysocki

  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Siatkówce Plażowej
    W Finale Powiatu Bielskiego drużyna dziewcząt - Aleksandra Majdak, Justyna Sopiak- zdobyła pierwsze miejsce i awansowała do turnieju rejonowego.

  • Igrzyska Młodzieży 2017/2018 „Półfinał Wojewódzki w Siatkówce Plażowej Dziewcząt”:
    Justyna Sopiak i Aleksandra Majdak nie awansowały do finału wojewódzkiego, więc uplasowały się na msc. 5-8 w woj. śląskim.